Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, satış sonrası telefonla veya mağazamızı ziyaret ettiğinizde tüm gayretimizle sorunları çözmek için çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Evet, satışa sunduğumuz çıkma yedek parçalara şehir içi 3 gün şehir dışı 5 gün garanti veriyoruz.

Satışa sunduğumuz çıkma yedek parçaların ve kullanılmamış yedek parçaların montajı ve çalıştırılması konusunda şehir içi ve şehir dışındaki temasta olduğumuz sorunlarınızı çözebilecek yetenekte alanında uzman özel servisleri tavsiye ediyor ve yönlendiriyoruz.

Google yorumlarımızı ve sahibinden.com profilimizi referans olarak gösterebiliriz ayrıca alanımızda 20 yılı aşkın süredir deneyimimiz ve tecrübemizle piyasadaki itibarımızı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kargo ücretleri kargoların ağırlığına ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir, siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz Mng kargo ve Aras kargo ile mümkün olan en düşük seviyelerde fiyatlandırılmış olarak göndermekteyiz, kargo ücretleri alıcı tarafından ödenmektedir.

Satışa sunduğumuz orijinal çıkma yedek parçalar alanında uzman personelimiz tarafından itina ile sökülerek depolama kurallarına riayet edilerek depolanmakta ve satıldığında kargodan hasar almaması için özenle paketlenerek kargoya teslim edilmektedir.