Menu
Your Cart

Kargo ve Teslimat Bilgileri

Kargo ücreti

Kargo ücretleri kargoların ağırlığına ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir, siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz Mng kargo ve Aras kargo ile mümkün olan en düşük seviyelerde fiyatlandırılmış olarak göndermekteyiz, kargo ücretleri alıcı tarafından ödenmektedir.

Orijinal çıkma yedek parçalar ne şartlarda depolanıyor ve nasıl paketleniyor?

Satışa sunduğumuz orijinal çıkma yedek parçalar alanında uzman personelimiz tarafından itina ile sökülerek depolama kurallarına riayet edilerek depolanmakta ve satıldığında kargodan hasar almaması için özenle paketlenerek kargoya teslim edilmektedir. 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Stoğumuzda hazır olan ürünler saat 16:00 ya sipariş vermeniz durumunda aynı gün, stoğumuzda olmayan ürünler 48 saat içerisinde kargoya verilir.

Siparişim ne zaman bana ulaşır?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firmasının teslim süresi ve mesafeye göre 1-3 günde elinize ulaşmaktadır. Kargo firmasından ve mücbir sebeplerden dolayı teslimatı geciken ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş, ne yapmam gerekiyor?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz Yıldız Volkswagen’e iade edilir.

Siparişim tarafıma ulaşmazsa nasıl bir yol izlemeliyim?

Destek birimimizle irtibata geçiniz.

Yurt dışına veya Kıbrıs’a teslimatınız var mı?

Sadece Türkiye sınırları içine teslimat yapılmaktadır.