Menu
Your Cart

Hakkımızda

Yıldız Volkswagen olarak Şirketimiz 2016 yılında kurulmuştur.
Şirketimizin kurucusu sayın Kemal Cam'dır.
Kemal Cam 1999 yılından beri orjinal çıkma yedek parça sektöründe faaliyet göstermektedir 20 yılı aşan deneyim ve tecrübesiyle Yıldız Volkswagen firmasını oluşturmuştur.
Yıldız Volkswagen, adını insanlara vereceği Yıldız kelimesini ilke edinerek faaliyelerine devam etmiştir.
Firmamız Volkswagen, Audi, Skoda ve Seat marka araçlarda kullanılan orijinal çıkma yedek parça ve kullanılmamış yedek parça satışı alanında faaliyetlerini sürdürmüş ve büyümüştür.
Alanında örnek ve lider kuruluşlar arasında yerini almıştır.
Yıldız Volkswagen işverenleri ve çalışanları Türkiye pazarında hem ülke çıkarlarını hem müşterilerinin çıkarlarını gözeterek faaliyetlerine devam etmiştir.
Amacımız halkımıza ve esnaflarımıza en güzel, en temiz ve en ucuz, orijinal çıkma yedek parça tedariği yapmaktır.
Türkiyenin hangi ilinde olursanız olun bir telefonunuzla sipariş etmiş olduğunuz orijinal çıkma yedek parçaları kargo hizmetiyle tarafımınıza en kısa sürede göndermekteyiz.
Yıldız Volkswagen Olarak en kaliteli hizmeti sunmak ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en önemli hedefimizdir.

Volkswagen grubu araçlar her zaman çok kaliteli ve çok sağlam olarak bilindiği gibi, volkswagen grubu orijinal çıkma yedek parça ürünleri de üst seviyede kalitelidir.
Sorunlarınızı çözmek için müşteri hizmetlerimiz sizlere her an hizmet vermeye hazır beklemektedir, istediğiniz zaman, arayarak her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.
Volkswagen çıkma yedek parça konusunda sizler de en iyi hizmetlere ulaşabilmek için firmamıza güvenebilirsiniz.